Łowcy pedofili zatrzymali mężczyznę w Głogowie na Dolnym Śląsku. Zobaczcie nagranie

23-letni mężczyzna umówił się na spotkanie z 12-latką. Na miejscu spotkania zamiast dziewczynki pojawili się łowcy pedofili z Child Guard Unit Poland. Zobaczcie nagranie z jego zatrzymania.

Do zatrzymania 23-latka doszło we wtorek (24 sierpnia) w Głogowie na Dolnym Śląsku. Była to akcja grupy Child Guard Unit Poland, która zajmuje się zwalczaniem pedofilii.

Mężczyzna pochodzący z Wielkopolski umówił się na spotkanie z poznaną w internecie 12-latką w głogowskim parku. Zamiast dziewczynki na spotkanie przyszli członkowie organizacji Child Guard Unit Poland.

Jak się tłumaczył?

„Sam miałem trudne dzieciństwo. Też byłem wykorzystywany seksualnie. Chciałem zrobić to, co robiono mnie”

Na pytanie, z iloma dziećmi prowadzi obecnie rozmowy przez internet, odpowiedział: „Z czterema, może pięcioma”. Z opublikowanego przez Child Guard Unit Poland nagrania dowiadujemy się też m.in., dlaczego umówił się tego dnia w parku z dzieckiem. „Umówiłem się na spotkanie i na czynności seksualne” – powiedział.

Zobaczcie nagranie z zatrzymania 27-latka w Głogowie

https://gazetawroclawska.pl/lowcy-pedofili-zatrzymali-mezczyzne-w-glogowie-na-dolnym-slasku-zobaczcie-nagranie/ar/c1-15778030

 

Mężczyzna usłyszał zarzuty posiadania treści pornograficznych oraz nawiązanie kontaktu z osobą poniżej lat 15 i złożenie jej propozycji obcowania płciowego. W piątek (27 sierpnia) został aresztowany na 3 miesiące. Za pierwszy czyn grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności, za drugi – do 5 lat.