WOJNA DOMOWA w Polsce?! Pułkownik wprost WEZWAŁ DO BUNTU przeciw Kaczyńskiemu!

Wojna domowa w Polsce?! Sytuacja staje się coraz poważniejsza. Do akcji wkroczył bowiem zasłużony pułkownik, który w przeszłości był m.in. oficerem Polskiego Kontyngentu Wojskowego w Iraku i zastępcą dowódcy 22 Karpackiej Brygady Piechoty Górskiej Obrony Terytorialnej w Kłodzku. Pułkownik Adam Mazguła działał także w Komitecie Obrony Demokracji. Teraz uznał, że miarka się przebrała i wezwał żołnierzy do buntu przeciwko Jarosławowi Kaczyńskiemu!

Pułkownik Adam Mazguła od kilku dobrych lat w często bardzo brutalny sposób atakuje rząd Prawa i Sprawiedliwości i polityków tej partii. Obrywa się także prezydentowi i szefom policji. Wojskowy znany jest z tego, że nie owija w bawełnę i nie stosuje autocenzury (TU PRZECZYTASZ O JEGO ATAKTU NA KRYSTYNĘ PAWŁOWICZ). Teraz uznał, że czas na radykalne działania. – Koleżanki i koledzy, władza szykuje rozlew polskiej krwi przy Waszym udziale. Wzywam Was do przestrzegania naszej Konstytucji i do służby społeczeństwu demokratycznego państwa obywatelskiego. Wzywam Was, do odrzucenia dyktatury Jarosława Kaczyńskiego – napisał Mazguła na Facebooku. Na swojej stronie internetowej pułkownik przekonywał, że Jarosław Kaczyński „stwierdził, że raz zdobytej władzy nie odda nigdy, chyba że jako trupa wyniesie się go z gabinetu”.

„Służycie pokojowi w kraju, a więc współpracy, wzajemnemu zrozumieniu, a nie partyjnym podziałom i budowaniu barykad nienawiści. Nie jesteście ramieniem partyjnej represji reżimu, ale od troski o każdego obywatela Rzeczpospolitej” – podkreślił Adam Mazguła. „Każdy żołnierz czy funkcjonariusz poprzez służbę w mundurze z narodowymi symbolami państwa służy Rzeczpospolitej Polskiej i stoi na straży jej Konstytucji. Każdy, kto łamie konstytucyjne zapisy, kto publicznie ubliża narodowi Polskiemu i obala jej porządek prawny, jest wrogiem Polski. Powinien on być traktowany jak wróg naszej państwowości” – dodał pułkownik.